Kāds ir tavs noslēpums?


Gribu ar tevi padalīties šīs dienas, iespējams, pat visas nedēļas vai mēneša iedvesmojošāko un vienlaikus arī aizkustinošāko video, kādu esmu skatījusies. Tas saucās “Post Secret” jeb “Atsūti noslēpumu” (viens no tulkojumiem)

Ļaušu pašam “Post Secret” radītājam tev visu izstāstīt, bet, ja nu tomēr angļu mēle ir par sarežģītu vai arī tev nav 12 minūtes laika, lai noskatītos (kaut arī es tev patiešām silti iesaku!), zemāk vari lasīt galveno ideju 🙂

Frenks Varens (Frank Warren) ir noslēpumu kolekcionārs. Tas, kas aizsākās kā traka ideja – savākt pēc iespējas vairāk noslēpumus, ko ir atsūtījuši anonīmi cilvēki, beigu beigās vairs nešķiet nemaz tik traka. Ne jau noslēpumu vākšana ir tas svarīgākais, ko Frenks dara, bet gan tas, ka viņš ļauj cilvēkiem atzīties un sajust atvieglojumu vai panākt noslēgumu. Tā sajūta, ka tu neesi viens savā nelaimē vai arī apziņa, ka noslēpumi ir briesmīgi tikai tik ilgi, kamēr neesi no tiem ticis vaļā.

Viņš ir saņēmis vairāk par miljonu kartīšu ar šādiem noslēpumiem un ik svētdienu publicē jaunākos šeit: www.postsecret.com Ieskaties, ja rodas interese! Ja saproti, ka tas ir kaut kas tev, tad Frenka adrese ir:

“Post Secret”

13345 Copper Ridge Rd

Germantown, Maryland

20874 – 3454

Vēl 2 labas lietas, ko esmu “aizņēmusies” no Frenka ir:

I FOUND YOUR CAMERA, kur tiek izvietotas bildes no kamerām un atmiņas glabātājiem, ko cilvēki ir atraduši un nosūtījuši šīs lapas veidotājam. Ja kādreiz esi pazaudējis kameru ar ceļojumu attēliem vai bildēm, kur ir saglabājušies attēli ar mīļotajiem un tuvajiem, tad zini, cik sāpīgi šos attēlus vairs nekad neredzēt. Šī lapa ir domāta, kā atradējiem, tā arī pazaudētājiem, bet šeit: http://www.ifoundyourcamera.net/category/success-stories/  vari lasīt veiksmes stāstus par tiem cilvēkiem, kas savus attēlus tomēr ir atguvuši, to starpā arī kāds aizkustinošs attēls, ko pieminēja Frenks, kur redzami jaunie vecāki ar savu nesen dzimušo mazuli.

1000 AWESOME THINGS, kur smelties pozitīvismu un dzīvesprieku par mazajām lietām, kas ar mums notiek ikdienā.

Pēdējā laikā iet arvien grūtāk ar to priecāšanās daļu, jo jūtu, ka ir tik daudzas lietas, par ko gribas skumt, BET tad es ieraugu kaut ko šādu (veidu kā pilnīgs svešinieks palīdz citam svešiniekam) un  atkal noticu pasaules labajai dabai un cilvēcīgumam. Gribot negribot jāpasmaida.

Advertisements

Par Wild Evie
A human, who prefers sleeping under the stars than a five-star-service, amateur photographer of life and its moments, learning to snowboard, dive and sail. Am a cheeky little bugger, open-minded, honest and love nature and all it's wonders, people - less so (at the moment).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Confessions of a Pseudo-Gaysian Suburban Dad

Thoughts on gender, race, parenting, and theater

mugursoma.lv

Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis. /M.Čaklais/

100 Days of Sunshine

Chasing the Sun around the Globe

Katie-Jane Cockerill

Adventurer, Explorer, Geocacher, Photographer, Traveller, Animal lover, Blogger, Camper

Broadcast Journalism

School of Creative and Cultural Industries, University of the West of Scotland

You'd better work

A guide to getting into and staying in the media! Hints, tips and advice on how to truly appreciate you and be your best both in and out of work! Written by Simon Wright @spimon - follow us on twitter @youdbetterwork

The Good Deed Bank

"A life which ends with death is a worthless life" [Paulo Coelho]

Gaurav's Weblog

Just another WordPress.com weblog

Observe! Analyse! Understand!

Just another WordPress.com site

Vīteņa/Vietiņa

# Gleizdi #ViņiDaraTā

melactually

Just another WordPress.com site

es te.

Just another WordPress.com site

%d bloggers like this: